Członkostwo

Ciesz się z przywilejów

Jesteśmy otwarci dla szerokiego grona przyjaciół strzelectwa. Nasze pakiety treningowe i szkoleniowe są tak zaprojektowane aby dosłownie każdy mógł odkryć i spróbować strzelectwa.

Od zawsze współpracujemy ze Sportowym Klubem Strzeleckim „Dwór Grunwaldzki”. To tutaj rozpoczynaliśmy i kontynuowaliśmy swoją przygodę zestrzelectwem i sportem strzeleckim. Aktywnie uczestniczymy w życiu i rozwoju SKS. Współpraca z Dworem Grunwaldzkim pozwala nam Was przygotować do patentu strzeleckiego, który z kolei jest składową potrzebną do uzyskania pozwolenia do posiadania broni.

Członkostwo w klubie niesie z sobą wiele korzyści, takich jak m.in. nieodpłatny dostęp do osi strzeleckich, dostęp do klubowego arsenału, w którym znajduje się wiele modeli pistoletów, karabinów i strzelb gładkolufowych. Ponadto będąc członkiem Klubu masz większe możliwości aby „zarazić” strzelectwem Twoich znajomych, przyjaciół. 🙂

Pakiety treningowe

WSZYSTKIE PAKIETY OBEJMUJĄ WSTĘP NA STRZELNICĘ, WYNAJĘCIE BRONI ORAZ OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEGO INSTRUKTORA.
400 zł/wizytę

• pistolet - 5,56 - 9 mm
          • 15 strzałów 5,56 mm
            • 15 strzałów 9 mm
              • nie możesz zaprosić znajomego

• do wyboru 2 pistolety

Zniżki dla Służb Mundurowych i Agencji Ochrony

Jesteśmy z tymi, którzy strzegą bezpieczeństwa naszej Ojczyzny i lokalnej społeczności.
Zapewniamy konkurencyjne stawki za realizację strzelań i szkoleń w ramach strzelnicy SKS Dwór Grunwaldzki.
Szkolenia mogą być realizowane w ramach wynajmu obiektu lub szkoleń realizowanych przez SZKOŁACELU.pl
Jeśli wstąpisz do naszego Klubu będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniach sportowych, cyklicznych wydarzeniach "Monday night shooters" oraz innych corocznych eventach.

Zniżki Specjalne

Kombatanci

Każdy kto bronił naszej Ojczyzny zasługuje na specjalne traktowanie! Przyjdź, przedstaw się. Zapraszamy!

Wspieramy Młodzież

Nie masz ukończonych 18 lat, a chciałbyś rozpocząć przygodę ze strzelectwem? Przyjdź z rodzicem oraz podpisaną zgodą na uczestniczenie w zajęciach strzeleckich.

Zniżki dla Firm

Integracja teamów firmowych to nasza specjalność! Napisz, zadzwoń, dogadamy się. 🙂