Instruktor
Brief info

Założyciel szkoły.

Posiada uprawnienia instruktorskie i trenerskie.

Zagorzały zwolennik upowszechnienia dostępu do broni.

 

 

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu strzeleckim zdobywał w poznańskim Dworze Grunwaldzkim, z którego wywodzą się mistrzowie Polski i Europy oraz reprezentanci Letnich Igrzyskach Olimpijskich w strzelectwie precyzyjnym. Pierwsze szlify instruktorskie zdobywał w Zielonej Górze – kuźni strzelectwa precyzyjnego.

Jak nikt inny nauczy budowy broni, zasad obchodzenia się z bronią i jej bezpiecznego skrytego noszenia oraz posługiwania się bronią w pomieszczeniach zamkniętych.

Zasady pierwszej pomocy przedmedycznej nie są mu obce. Wojtek posiada tytuł Ratownika oraz Instruktora Ratownictwa Przedmedycznego. Nie wyobraża sobie szkolenia strzeleckiego bez prezentacji podstawowych metod opatrywania ran, tamowania masywnych krwotoków czy zwykłego ABC (Airway, Breathing, Circulation).

Jego doświadczenie związane jest również z umiejętnościami zabezpieczenia VIP, z czym związane jest przemieszczanie w terenie, w pomieszczeniach, między pojazdami oraz działania w pojeździe lub kolumnie pojazdów znajdujących się w ruchu.

Jak mówi, strzelectwo to jego największa pasja, a ma ich przynajmniej kilka. Zagorzały zwolennik upowszechnienia dostępu do broni.

W nielicznych wolnych chwilach wyrusza (dosłownie) na szerokie wody, często towarzyszy mu dobra książka oraz zawsze pozytywna energia.

Specjalizacja: strzelectwo precyzyjne, strzelectwo obronne i VIP, CQB.